ارسال دایرکت در نسخه وب اینستاگرام فراهم شد

بالاخره اینستاگرام پیام‌های دایرکت را به نسخه وب اضافه می‌کند. از امروز، “درصد کمی” از کاربران جهانی این پلتفرم می‌توانند از طریق وب سایت اینستاگرام به دایرکت‌های خود دسترسی پیدا کنند. این اتفاق می‌تواند برای هر شخصی که دایرکت‌های زیادی ارسال و دریافت می‌کند، مفید باشد و در عین حال به کراس پلتفرم بودن این برنامه کمک کند. مدیران اینستاگرام این بروزرسانی را تنها یک آزمایش اعلام کردند و گفتند جزئیات بیشتر در مورد پتانسیل‌های آن در آینده مشخص خواهد شد.

تجربه ارسال پیام دایرکت در نسخه وب اینستاگرام

به گزارش داتیکا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تجربه ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام از طریق مرورگر مشابه با تلفن همراه خواهد بود. می‌توانید از طریق صفحه DM یا صفحه نمایه، گروه‌های جدیدی ایجاد کرده یا با کاربری در فضای شخصی چت کنید. همچنین می‌توانید برای لایک کردن پیام ارسالی یا دریافتی، دوبار روی آن ضربه بزنید. همچنین می‌توانید عکس‌ها را از دسکتاپ به طور مستقیم به اشتراک بگذارید و تعداد کل پیام‌های خوانده نشده را ببینید. در صورت فعال کردن اعلان‌ها برای کل سایت اینستاگرام در مرورگر خود، می‌توانید اعلان‌های دایرکت اینستاگرام را دریافت کنید. اینستاگرام می‌گوید “در طول آزمایش” این کار را ادامه خواهد داد.

دایرکت‌های اینستاگرام به نسخه وب می‌رسند

 

سخنگوی این شرکت در پاسخ به این سؤال که چرا اینستاگرام پیام‌های دایرکت در مرورگر را بر چیزی مانند برنامه iPad اولویت داده است گفت که پیام‌‎های شخصی اینستاگرام در وب به کاربران کمک می‌کنند که با افرادی که به آن‌ها اهمیت می‌دهید در تماس باشند. جالب است بدانید که مارک زاکربرگ سیستم پیام رسانی را به عنوان کلیدی برای آینده فیسبوک می‌داند.

در طول سال گذشته، فیسبوک به طور فزاینده‌ای روی پیام رسانی تمرکز کرده است. مدیر عامل فیسبوک، مارک زاکربرگ، بهار گذشته به نیویورک تایمزگفت که “پیام‌های خصوصی، گروه‌ها و استوری‌ها” سه بخش با “رشد سریع ارتباطات آنلاین” بودند. استوری‌های اینستاگرام در حال حاضر در نسخه وب وجود دارند و با بیانیه امروز، اینستاگرام اکنون به برخی از کاربران اجازه می‌دهد به گفت‌وگو‌های گروهی و پیام‌های خصوصی خود از طریق مرورگر دسترسی داشته باشند.

زاکربرگ سال گذشته اظهار داشت که این شرکت قصد دارد در نهایت به کاربران فیسبوک، واتس اپ و اینستاگرام اجازه دهد به بخش پیام‌ها بدون در نظر گرفتن بستری که از آن‌ها استفاده می‌کنند دسترسی داشته باشند. ما هنوز اطلاعاتی درباره نحوه انجام این کار نشنیده ایم، اما مرورگر می‌تواند نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌کند البته به شرط اینکه انعطاف پذیری بیشتری را در مورد مکان مکالمه به کاربران بدهد.

برچسب‌ها : ،

مطالب مرتبط

موج تازه یک شبکه اجتماعی

نوشته عليرضا صفري زمانی که زاکربرگ جوان تصمیم بر توسعه شبکه اجتماعی فیس‌بوک برای ارتباط با همکلاسیان…
آخرین مطالب : اخبار عمومی،موبایل و تبلت

آخرین اخبار

فهرست