اخبار عمومی

اعلام آخرین وضعیت پوشش اینترنت جاده‌ای و ریلی / بیشترین پوشش متعلق به ایرانسل است

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اخیرا در گزارشی به بررسی وضعیت کیفیت اینترنت ارائه شده توسط اپراتورهای تلفن همراه در ۶ ماهۀ نخست سال ۱۳۹۹ پرداخته است.

به گزارش داتیکا به نقل از ایلنا، در بخشی از گزارش «ایران در مسیر هوشمندی»، آمار پوشش اینترنت اپراتورهای همراه در محورهای مواصلاتی اعلام شده که بر این اساس، بیشترین پوشش اینترنت پهن‌باند در محورهای مواصلاتی، متعلق به ایرانسل است و همراه اول و رایتل در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

بر اساس گزارش رگولاتوری، در بخش پوشش اینترنت پهن‌باند جاده‌ای، ایرانسل با ۶۷٫۳۹ درصد پوشش نسل سوم (۳G) و ۳۹٫۳۳ درصد پوشش نسل چهارم همراه (۴G)، بالاتر از همراه اول با ۵۷٫۲۵ درصد پوشش نسل سوم و ۳۲٫۸۵ درصد پوشش نسل چهارم همراه قرار دارد. رایتل نیز با پوشش ۲۸٫۱۳ درصدی در نسل سوم و کمتر از یک درصدی در نسل چهارم، در انتهای این فهرست قرار دارد.

در بخش پوشش ریلی نیز ایرانسل مجدداً با پوشش ۷۲٫۴۵ درصدی در نسل سوم و ۴۵٫۸۸ درصدی در نسل چهارم همراه، پیشتاز است. همراه اول با پوشش ۶۲٫۶۸ درصدی نسل سوم و ۳۶٫۹۸ درصدی نسل چهارم همراه و رایتل نیز با پوشش ۴۰٫۹۳ درصد نسل سوم و ۱٫۶۹ درصدی نسل چهارم، در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.

برچسب‌ها : ،،

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی

آخرین اخبار

فهرست