اپلیکیشن اپل تی ‌وی برای پلتفرم‌ گوگل تی ‌وی منتشر شد

کاربران پلتفرم گوگل تی‌‌وی می‌توانند از اپلیکیشن اپل تی‌وی استفاده کنند و به محتوای تصویری سرویس ویدئویی اپل دسترسی داشته باشند.

به گزارش داتیکا به نقل از زومیت، گوگل اعلام کرد که اپلیکیشن اپل تی‌وی برای پلتفرم‌هایی که از گوگل تی‌وی پشتیبانی می‌کنند، عرضه می‌شود؛ البته اپلیکیشن سرویس ویدئویی اپل برای کروم‌کست با گوگل تی‌‌وی عرضه شده است. این اپلیکیشن روی تلویزیون‌های سونی و TCL که از گوگل تی‌وی استفاده می‌کنند در دسترس است و در آینده، تلویزیون‌های مجهز به اندروید تی‌وی هم می‌توانند اپل تی‌وی را دانلود کنند.

اپلیکیشن اپل تی‌وی شامل سرویس استریم ویدئوی اپل است که در آن فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی مختلفی برای تماشا و حتی خرید وجود دارد. سرویس اپل تی‌وی پلاس هم روی اپل تی‌وی قرار دارد.

نسخه مخصوص اپلیکیشن اپل تی‌وی برای پلتفرم اندروید تی‌وی یک سری ویژگی جالب ‌توجه دارد؛ مثلا می‌تواند نسبت به سلیقه کاربران، فیلم‌های مختلف پیشنهاد بدهد و از گوگل اسیستنت هم پشتیبانی می‌کند.

در حال حاضر سرویس اپل تی‌وی برای اکثر پلتفرم‌ها عرضه شده است و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. البته استفاده از سرویس ویدئویی اپل نیاز به خرید اشتراک دارد.

برچسب‌ها : ،

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی،فناوری اطلاعات

آخرین اخبار

فهرست