ایرانسل پیشنهادهای ویژه رمضان را اعلام کرد

پیشنهادهای ویژه ایرانسل برای ماه مبارک رمضان، شامل تخفیف‌های ویژۀ مکالمه، اینترنت و محتوای ویژۀ اپلیکیشن لنز است.

به گزارش داتیکا به نقل از روابط عمومی ایرانسل، در ماه مبارک رمضان ۱۴۴۱ هجری قمری، مشترکان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران می‌توانند از پیشنهادهای ویژۀ «هر چهار دقیقه مکالمه، چهل دقیقه رایگان»، «اذان تا اذان با مکالمۀ نامحدود»، «تا ۱۰۰ درصد تخفیف در بسته‌های ساعتی مکالمه» و نیز «تخفیف در قیمت بسته‌های ساعتی اینترنت» بهره‌مند شوند و محتوای ویژۀ اپلیکیشن «لنز» را با اشتراک رایگان مشاهده کنند.

بر این اساس، مشترکان ایرانسل تا پایان ماه مبارک رمضان می‌توانند به ازای هر چهار دقیقه مکالمۀ ایرانسلی، چهل دقیقۀ بعدی آن تماس را رایگان گفت‌وگو کنند.

همچنین در طرح «اذان تا اذان با مکالمۀ نامحدود»، این امکان برای مشترکان ایرانسل فراهم شده تا هر شب از افطار تا سحر، با پرداخت تنها ۱۰۰۰ تومان، از مکالمه نامحدود ایرانسلی برخوردار شوند. این پیشنهاد به‌صورت روزانه در دسترس قرار می‌گیرد و از ساعت ۸ شب تا ۵ صبح قابل استفاده است.

علاوه بر این، در طول ماه مبارک رمضان، مشترکان ایرانسل می‌توانند بر اساس مکان، زمان و الگوی مصرف خود، از بسته‌های ساعتی مکالمه با تخفیف تا سقف ۱۰۰ درصد و بسته‌های ساعتی اینترنت با تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

فعال‌سازی هر یک از پیشنهادهای فوق، از طریق شماره‌گیری کد #۴۴۴۴* و نیز مراجعه به بخش «پیشنهادها» در اپلیکیشن ایرانسل‌من امکان‌پذیر است.

محتوای ویژۀ اپلیکیشن لنز با اشتراک رایگان

اپلیکیشن «لنز» نیز در ماه مبارک رمضان، محتوای ویژۀ ویدیویی را در سه دسته‌بندی «هدیۀ رمضان»، «نوستالژی رمضان» و «لنز و لبخند» با اشتراک رایگان و اینترنت نیم‌بهای ایرانسل، به مشترکان خود ارائه کرده است.

کاربران این اپلیکیشن، در طول ماه مبارک رمضان می‌توانند هر روز در بخش «هدیه رمضان» ۱۰ فیلم سینمایی ویژه، در بخش «نوستالژی رمضان» برنامه‌های خاطره‌انگیز رمضان‌های پیشین و در بخش «لنز و لبخند»، ویدیوهای طنز را تماشا کنند. دریافت اپلیکیشن لنز و مشاهدۀ محتوای آن از طریق وب‌سایت لنز به نشانی lenz.ir امکان‌پذیر است.

برچسب‌ها :

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی،فناوری ارتباطات

آخرین اخبار

فهرست