ایرانسل: یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان در ابرینو

امکان استفاده از فضای ذخیره‌سازی ویژه در زیرساخت ابری ابرینو برای کاربران ایرانسلی فراهم شد. مشترکان ایرانسلی می‌توانند با ثبت‌نام در اپلیکیشن ابرینو، از امکان استفاده از یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان یک ماهه نیز بهره‌مند شوند.

برای فعال‌سازی رایگان این فضای ویژه یک ترابایتی، مشترکان ایرانسل کافیست هنگام ثبت‌نام در ابرینو، شماره ایرانسلی خود را وارد کرده و با ورود به اپلیکیشن، مراحل ثبت‌‎نام خود را تکمیل کنند. همچنین امکان خرید و فعال‌سازی بسته‌های عادی یک ماهه، سه ماهه و ۶ ماهه نیز برای کاربران ابرینو فراهم است.

به گزارش داتیکا به نقل از روابط عمومی ایرانسل، ابرینو به عنوان ارائه دهنده خدمات ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری ابری ایرانی، این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا بتوانند فایل‌های مختلف صوتی، تصویری، ویدیویی، متنی و شماره تلفن‌های مهم و پرکاربرد خود را روی ابرینو ذخیره و نگهداری کنند یا با دیگران در فضایی کاملاً امن، به اشتراک بگذارند.

خدمات ذخیره‌سازی ابری (cloud storage service)، در دنیا برای نگه‌داری و مدیریت ساده‌تر، سریع‌تر، ارزان‌تر و امن‌تر فایل‌ها و اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خدمات  که کاری شبیه «هارد دیسک»ها را به صورت غیرفیزیکی انجام می‌دهد، از طریق شبکه‌های امن رایانه‌ای، اطلاعات ذخیره شده را بدون اشغال فضا روی گوشی یا رایانه، در هر مکان و زمان در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

مشترکان خدمات ذخیره‌سازی ابری ابرینو، علاوه بر استفاده از اپلیکیشن موبایلی، از طریق نسخه وب ابرینو نیز می‌توانند فایل‌های ذخیره شده خود را مدیریت کنند.

اپلیکیشن موبایلی ابرینو از طریق فروشگاه‌های نرم‌افزار موبایلی از جمله «بازار جامع محتوای دیجیتال چارخونه»، «کافه بازار» و نیز وب‌سایت ابرینو در دسترس کاربران است.

برچسب‌ها :

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی،فناوری ارتباطات

آخرین اخبار

فهرست