تعداد کاربران فعال اپل واچ از مرز ۱۰۰ میلیون نفر گذشت

تعداد کاربران گجت‌های پوشیدنی روند رو به رشدی دارد. بر اساس برآوردهای «نیل سایبارت» از وب‌سایت «Avalon» در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان از اپل واچ استفاده می‌کنند.

به گزارش داتیکا به نقل از دیجیاتو، نخستین اپل واچ در سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد و از آن زمان به بعد هر روز بر تعداد کاربران این گجت پوشیدنی محبوب اضافه می‌شود. با افزایش ۳۰ میلیون کاربر جدیدی که سال ۲۰۲۰ به تعداد کاربران اپل واچ اضافه شد، اکنون تعداد کاربران آن به بیش از ۱۰۰ میلیون نفر رسیده است.

بررسی‌های آماری سایبارت نشان می‌دهد که در حدود ۱۰ درصد کاربران آیفون در جهان تا پایان سال ۲۰۲۰، اپل واچ نیز خریداری کرده‌اند. با توجه به اینکه کاربران ایالات متحده بیش از سایر کشورها از محصولات اپل استفاده می‌کنند، رشد تعداد کاربران اپل واچ نیز در این کشور شتاب بیشتری نسبت به سایر کشورهای جهان داشته است.

آمارها نشان می دهد تا پایان سال ۲۰۲۰، تقریبا ۳۵ درصد کاربران آیفون در ایالات متحده از اپل واچ نیز استفاده می‌کنند. گزارش‌های آماری برای رقبای اپل می‌تواند زنگ خطری جدی به حساب بیاید.

سایبارت می‌گوید گزارش‌های آماری نشان می‌دهد که اپل واچ چهارمین محصول پرطرفدار اپل بعد از آیفون،‌آیپد و مک است که اگر روند فروش فعلی را طی کند،‌ حتی از فروش بالاتری نسبت به مک برخوردار خواهد شد.

سایبارت می‌‌گوید اگر اپل امکان استفاده از اپل واچ را برای کاربران غیر آیفون نیز فراهم کند، قطعا به فروش بیشتری دست پیدا خواهد کرد. پیشرفت‌های خوب اپل واچ در حوزه سلامت و تناسب اندام باعث شده این گجت پوشیدنی از محبوبیت بالایی برخوردار شود.

این گزارش در شرایطی منتشر شده است که اپل هرگز آمار و ارقام فروش رسمی اپل واچ را فاش نکرده است و حتی این محصول خود را در دسته بندی پوشیدنی‌ها، لوازم خانگی و لوازم جانبی شرکت قرار داده است.

آخرین گزارش مالی اپل در فصل اول مالی ۲۰۲۱ خبر از درآمد ۱۳ میلیارد دلاری این شرکت با رشد ۳۰ درصدی نسبت به فصل قبل می‌دهد.

برچسب‌ها :

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی،موبایل و تبلت

آخرین اخبار

فهرست