حضور استارت‌آپ های دانش آموزی در الکامپ ۱۴۰۰

در راستای ایجاد بستر تعاملات و شبکه سازی تیم‌های دانش آموزی، استارت‌آپ های دانش آموزی در نمایشگاه الکامپ در کنار کسب و کارهای توسعه یافته حوزه فاوا، حاضر می شوند.

به گزارش داتیکا به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، ستاد اجرایی الکامپ ۱۴۰۰ در راستای مسئولیت اجتماعی بخش خصوصی و برای ایجاد بستر تعاملات و شبکه سازی تیم‌های دانش آموزی در کنار کسب و کارهای توسعه یافته در حوزه فاوا، رویداد استارت آپی «تینواستارز» را برگزار می‌کند.

این رویداد که سومین حضور استارت آپ‌های دانش آموزی و دومین دوره تینواستارز در الکامپ به شمار می‌رود، برای ایجاد فضایی واقعی جهت طرح ایده‌های حرفه‌ای و برتر دانش‌آموزان و رقابت میان آنها طراحی شده و توسعه فرهنگ کارآفرینی میان دانش‌آموزان را هدف گذاری کرده است.

همچنین برنامه توانمندسازی استارت‌آپ‌های دانش‌آموزی دارای ایده برتر جهت حضور حرفه‌ای در فضای کسب‌وکار اجرایی می‌شود و به آنها جوایزی نیز اعطا می‌شود.

در رویداد تینواستارز تلاش می‌شود فضایی برای خودباوری و ایجاد انگیزه و ارتباط مؤثر و هدفمند بین دانش آموزان برای کسب تجربیات جدید و امکان استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران علاقه مند، ایجاد شود.

بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ از ٢٧ تا ٣٠ بهمن ماه برگزار می‌شود.

برچسب‌ها :

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی،کسب و کار

آخرین اخبار

فهرست