مایکروسافت در حال طراحی نسل جدید ویندوز است

به گفته ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت این شرکت در تلاش برای طراحی نسل جدیدی از ویندوز است و قصد دارد ویژگی‌های آن را در آینده نزدیک بیان کند.

به گزارش داتیکا به نقل از مهر، وی با حضور در نشست بیلد ۲۰۲۱ در این مورد گفته است: به زودی ما برخی از مهم‌ترین به روزرسانی های ویندوز را به اشتراک می‌گذاریم تا فرصت‌های اقتصادی بزرگ‌تری را در دسترس توسعه دهندگان و خالقان ابزار و نرم افزارها قرار دهیم.

نادلا تصریح کرده که خود در حال بررسی و آزمایش برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های نسل جدید سیستم عامل ویندوز است و این کار را ظرف چند ماه آینده انجام خواهد داد. وی افزوده است: من کاملاً در مورد قابلیت‌های این ویندوز تازه هیجان زده هستم.

مدیر عامل مایکروسافت ادامه داده است: ما فرصت‌های بیشتری را برای تمامی توسعه دهندگان ویندوز خلق خواهیم کرد و به هر فرد خلاقی امکان خواهیم داد تا از این پلتفرم به شکلی آزادانه استفاده کند و اپلیکیشن‌های مدنظر خود را بسازد و توزیع کند.

نادلا همچنین از به روزشدن فروشگاه آنلاین مایکروسافت خبر داد و گفت این فروشگاه در زمینه توزیع نرم افزارها از انعطاف بیشتری برای توسعه دهندگان برخوردار خواهد شد و شرکت‌ها خواهند توانست سیستم پرداخت خود را برای خریدهای درون برنامه‌های اپلیکیشن‌های خود مورد استفاده قرار دهند.

برچسب‌ها : ،

مطالب مرتبط

ویندوز در ایستگاه ۱۱

شرکت مایکروسافت سرانجام در مراسمی آنلاین، نسخه جدید سیستم‌عامل خود را به‌صورت رسمی به دنیا معرفی کرد…
آخرین مطالب : اخبار عمومی،فناوری اطلاعات

آخرین اخبار

فهرست