اخبار عمومی

واکنش وزارت ارتباطات به انتقاد رییس کمیسیون اصل ٩٠ مجلس از قیمت اینترنت

به گزارش داتیکا به نقل از انتخاب، معاون وزیر ارتباطات نسبت به سخنان روز گذشته نصرالله پژمانفر در رابطه با گرانی و ناامن بودن اینترنت واکنش نشان داد. معاون وزیر ارتباطات در این رابطه گفت: برخی آقایان که در تریبون‌های رسمی ادعای برخورداری ایران از گرانترین اینترنت دنیا را دارند، در خفا برای افزایش قیمت اینترنت و کاهش دسترسی عموم مردم به آن، به ما فشار می‌آورند. وی افزود: قیمت اینترنت در ایران جزو ده کشور ارزان دنیاست. به لحاظ سرعت هم در جایگاه ۶۲ دنیا هستیم.
معاون وزیر ارتباطات نسبت به سخنان روز گذشته نصرالله پژمانفر در رابطه با گرانی و ناامن بودن اینترنت واکنش نشان داد

معاون وزیر ارتباطات در این رابطه گفت: برخی آقایان که در تریبون‌های رسمی ادعای برخورداری ایران از گرانترین اینترنت دنیا را دارند، در خفا برای افزایش قیمت اینترنت و کاهش دسترسی عموم مردم به آن، به ما فشار می‌آورند.

وی افزود: قیمت اینترنت در ایران جزو ده کشور ارزان دنیاست. به لحاظ سرعت هم در جایگاه ۶۲ دنیا هستیم. از نظر امنیت هم تا جایگاه مطلوبی رشد کردیم که تلگرام را فیلتر کردند و فیلترشکنها و باج افزارها امنیت فضای مجازی را به طور جدی با چالش روبرو کرد، ما این را هشدار داده بودیم.

روز گذشته، ، عضو جبهه پایداری و از نمایندگان مجلس در برنامه دستخط صداوسیما مدعی شده بود که ایران گرانترین قیمت اینترنت در دنیا را دارد

برچسب‌ها :

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی

آخرین اخبار

فهرست