پنجمین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی برگزار می شود

کنفرانس بین المللی و پنجمین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی توسط دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش داتیکا به نقل از مهر، کنفرانس بین المللی و پنجمین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی توسط دانشگاه تهران برگزار می‌شود و ۱۵ اسفندماه آخرین فرصت ثبت نام شرکت‌ها و سازمان‌ها در پنجمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال است. در همین حال نتایج این دوره ارزیابی ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۰ اعلام می‌شود.

مهدی شامی زنجانی، دبیر این رویداد با اشاره به اینکه رویداد ارزیابی ملی تحول دیجیتال، مهمترین رویداد حرفه‎ای تحول دیجیتال در کشور است که با هدف ممیزی، ارائه بازخورد و درنهایت معرفی سازمان‌های پیشرو در تحول دیجیتال طراحی شده است، گفت: یکی از اهداف عمده این ارزیابی، ایجاد زمینه‌ای مناسب برای تبادل تجارب موفق بین سازمان‌ها، رهبران و متخصصین این سازمان‌ها است.

وی افزود: دامنه شرکت‎کنندگان این جایزه، صنایعی همچون بانکداری و بیمه، فناوری اطلاعات، تلکام، تولیدی، خرده‎فروشی، نفت‎، گاز و پتروشیمی، آموزشی، سلامت، بهداشت و درمان، حمل و نقل، پست و سازمان‌های بخش عمومی و دولتی هستند که دیجیتالی متولد نشده‎اند اما با بهره‎گیری از فناوری‌های دیجیتالی به دنبال دستیابی به سطوح بالاتر عملکرد و بهره‎وری هستند.

شامی زنجانی با اشاره به اینکه محورهای تخصصی این رویداد شامل «زبدگی دیجیتال»، «نوآوری دیجیتال» و «رهبران دیجیتال» می‌شود و یک محور ویژه نیز با عنوان «مدیریت کار در عصر کرونا» در این رویداد دیده شده است، گفت: در حوزه زبدگی دیجیتال، بلوغ دیجیتال سازمان شرکت‎کننده ارزیابی خواهد شد. در بخش نوآوری دیجیتال، ابتکار و پروژه‎دیجیتالی کاندیدا شده از سوی سازمان شرکت کننده در ارزیابی، از منظر نوآوری ارزیابی خواهد شد. در حوزه رهبران دیجیتال نیز، مدیر ارشد کاندیدا شده از سوی سازمان شرکت کننده ارزیابی خواهد شد.

وی گفت: در محور «مدیریت کار در عصر کرونا» نیز هریک از سازمان‌های حاضر در ارزیابی، می‌توانند بسته ابتکارات خود برای مدیریت کار در ایام کرونا (شامل فرایندها، سازوکارها، فناوری‌ها و اقدامات فرهنگی) را کاندید کنند. دانشگاه تهران از برگزیدگان این بخش نیز در اختتامیه پنجمین رویداد تقدیر می‌کند.

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی،فناوری اطلاعات

آخرین اخبار

فهرست