آغاز ثبت نام نهمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات

ثبت نام متقاضیان شرکت در نهمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات با شعار «ایران هوشمند، آینده روشن» آغاز شد.

به گزارش داتیکا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ثبت نام متقاضیان شرکت در نهمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات از ۲۳ دی ماه (امروز) آغاز شد. بر اساس گزارش اداره کل همکاری‌ها و توسعه صنعت وزارت ارتباطات به عنوان مجری جشنواره فاوا، این دوره از جشنواره با شعار «ایران هوشمند، آینده روشن» در ۶ محور اصلی و ۱۶ زیر محور برگزار می‌شود.

اکوسیستم نوآفرینی کشور در حوزه ICT (سازمان فناوری اطلاعات ایران)، دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیکی (سازمان فناوری اطلاعات ایران)، اثربخشی در توسعه صنعت (سندیکای صنعت مخابرات ایران)، پژوهش‌های منتهی به فناوری (پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات)، شرکت‌های برتر IT در توسعه اقتصادی (سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور) و فناوری فضایی و خدمات فضا پایه (سازمان فضایی ایران)، از محور‌های شش گانه نهمین جشنواره فاوا هستند.

همچنین متقاضیان می‌توانند تا ۱۵ فروردین سال ۹۹ با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس http://festfava.ict.gov.ir نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک اقدام کنند.

برگزیدگان جشنواره نهم در مراسمی همزمان با نمایشگاه الکامپ ۱۳۹۹ با حضور وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات معرفی و تقدیر می‌شوند.

گفتنی است؛ جشنواره فاوا با هدف تقدیر از تمامی تلاشگران و فعالان عرصه فاوا از اردیبهشت سال ۱۳۹۰ همزمان با روز جهانی ارتباطات آغاز و تا کنون هشت دوره این جشنواره با بهره‌گیری از تجارب گذشته برگزار شده است و در مجموع ۸ دوره گذشته، چهار هزار و ۵۰۰ متقاضی حقیقی و حقوقی در این جشنواره حضور یافته و مورد ارزیابی قرار گرفته اند که از این تعداد ۳۳۰ متقاضی حائز رتبه شده اند.

برچسب‌ها : ،

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : خبر ویژه،فناوری ارتباطات

آخرین اخبار

فهرست