اطلاعات جدید از آخرین قابلیت توئیتر

توئیتر امروز توضیحاتی درباره قابلیت جدید اضافه شده به این برنامه در صفحات مجازی منتشر کرد.

به گزارش داتیکا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اخیرا اخبار زیادی در رابطه با ساخت و توسعه قابلیت پیام رسانی شرکت توئیتر منتشر شده است که گفته می‌شود همانند برنامه iMessage شرکت اپل عمل می‌کند. به گفته منابع قابلیت جدید این برنامه مدتی است که در حال توسعه و آزمایش است به همین دلیل است که تاکنون اخبار زیادی در این باره منتشر شده است. امروز توئیتر در فضای مجازی اعلام کرد که قابلیت استفاده از اموجی در پیام‌های مستقیم قابل استفاده است. لازم به ذکر است که این قابلیت در حال حاضر برای سیستم‌های iOS، اندروید و وب قابل اجرا است. شرکت توئیتر همچنین نحوه عملکرد این قابلیت را توضیح داده و از کاربران خود درخواست کرده تا برنامه خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنند. البته اگر تاکنون این بروزرسانی را انجام نداده‌اند.

جزئیات منتشر شده از این قابلیت

توئیتر نحوه استفاده از قابلیت جدید را اینگونه توضیح داد: ” برای اضافه کردن گزینه واکنش‌ها به قسمت پیام‌ها رفته و بر روی قلب و علامت مثبت کلیک کنید. راه دیگر آن است که دو دفعه بر روی پیام مورد نظر ضربه بزنید و پس از نمایش نمایه اموجی مورد نظر را انتخاب کنید. شما همچنین می‌توانید هر زمان که صلاح دانستید واکنش مورد نظر را پاک کنید. پس از حذف کردن پیام، واکنش مورد نظر از دید طرفین پنهان می‌شود. کاربران می‌توانند با لمس کردن پیام و یا کلیک کردن بر روی آن از واکنش‌های داده شده به آن مطلع شوند”.

اطلاعات جدید از آخرین قابلیت توئیتر

کاربران می‌توانند اموجی واکنش‌ها را برای هر نوع پیام ارسال کنند. پیام‌ها می‌توانند پوشه صوتی تصویری و یا یک متن باشند. همچنین هر زمان که پیام مستقیم یک کاربر واکنش دریافت می‌کند این عمل توسط توئیتر به کاربران اطلاع داده می‌شود. کاربرانی که از این اطلاع رسانی رضایت ندارند می‌توانند به راحتی این قابلیت را غیر فعال کنند. مدت غیر فعال کردن این قابلیت در قالب گزینه‌های یک ساعته، هشت ساعته، یک هفتگی و همیشگی قابل انتخاب است. گفتنی است که این عمل تنها اطلاع رسانی واکنش‌ها را قطع می‌کند و خود پیام‌ها همواره از سوی کاربر دریافت می‌شوند. لازم به ذکر است آن دسته از افراد که تا به حال نسخه توئیتر خود را بروزرسانی نکرده‌اند این واکنش‌ها را در قالب متن دریافت می‌کنند.

برچسب‌ها : ،

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی،فناوری اطلاعات

آخرین اخبار

فهرست