اخبار عمومی

بسته‌های اینترنت ویژه همراه اول به‌مناسبت چهل‌وسومین سالگرد پیروزی انقلاب

تمامی مشترکان همراه اول می‌توانند در ایام دهه مبارک فجر، بسته‌های اینترنت ویژه را با بیش از 43 درصد حجم اینترنت بیشتر(هدیه) خریداری کنند.

به گزارش داتیکا به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به پاسداشت ایام دهه فجر، اقدام به معرفی بسته های اینترنتی ویژه برای تمام مشترکان خود کرد.

تمامی مشترکان دائمی و اعتباری می توانند دو بسته اینترنت هفت روزه و همچنین بسته اینترنت یک روزه را با بیش از 43 درصد حجم اینترنت بیشتر که به شکل هدیه برای تمامی مشترکان لحاظ شده است، خریداری کنند.

هر سه بسته در نظر گرفته شده از بامداد سه شنبه 12 بهمن ماه بر روی درگاه «ستاره 100 ستاره 67 مربع» جهت خریداری مشترکان فعال خواهند شد و تا آخرین دقایق ساعت 23 روز جمعه مورخ 22 بهمن ماه در دسترس خواهند بود.

بسته های هفت روزه تدارک دیده شده شامل دو نوع 1.5 و 2.5 گیگابایت است که به ترتیب 700 مگابایت و 1.1 گیگابایت حجم هدیه به آنها اضافه می شود و نهایتا در قالب دو بسته «2.2 گیگابایتی» و «3.6 گیگابایتی» با همان قیمت های قبلی 109 و 130 هزار ریال به فروش می رسند.

بسته یک گیگابایتی یک روزه نیز با اضافه شدن 500 مگابایت حجم اینترنت هدیه، نهایتا با حجم 1.5 گیگابایت و همان قیمت قبلی 64 هزار ریال برای فروش روی درگاه مذکور قرار می گیرد.

لازم به ذکر است، امکان فعالسازی همزمان این بسته با تمامی بسته های اینترنت و ترکیبی وجود دارد و مشترکان در بازه اجرای این طرح، می توانند به شرط اتمام حجمی یا زمانی بسته، هر تعداد بسته که تمایل دارند را خریداری کنند.

مشترکان در هر زمان نیز می توانند با شماره گیری «ستاره 100 ستاره 10 مربع» نسبت به استعلام این بسته اقدام کنند.

برچسب‌ها :

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی

آخرین اخبار

فهرست