تاکید بر اهمیت تبلیغات در پیشبرد اهداف شبکه پستی

مدیرعامل شرکت ملی پست با تاکید بر اهمیت جایگاه روابط عمومی و تبلیغات در پیشبرد اهداف شبکه پستی، خواستار توسعه و گسترش فعالیت‌های این حوزه بر مبنای بهره گیری بیشتر از فناوری اطلاعات شد.

به گزارش داتیکا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در نشست هیئت مدیره شرکت ملی پست که با هدف بحث و بررسی روند پیشرفت پروژه‌های طرح ستاپ حوزه فناوری در معاونت فناوری برگزار شد، معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل بر ضرورت طراحی سرویس‌های جدید الکترونیکی تاکید کرد و گفت: سرویس‌های جدید باید بر اساس شناخت دقیق از نیاز‌های بازار و خواسته‌های مشتریان و نیز براساس قابلیت‌ها و ظرفیت‌های حوزه فناوری باشد.

حسین نعمتی افزود: ضروری است شرکت ملی پست به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های دولتی تعیین کننده پروتکل‌های همکاری با سایر سازمان‌هایی که خدمات نیابتی آن‌ها توسط پست ارائه می‌شود، باشد.

مدیرعامل اهمیت امنیت اطلاعات در فضای سایبری موجود را یادآور شد و افزود: در جامعه امروز که داشتن اطلاعات و بانک‌های اطلاعاتی یکی از مهمترین و ارزشمندترین سرمایه‌ها به شمار می‌آید، لازم است سیستم‌های حفاظت از این سرمایه‌ها نیز با دقت انتخاب و به کار گرفته شود.

سیدمیثم حسینی لر معاون فناوری در این نشست ضمن تشریح اقدامات انجام شده در راستای تامین تجهیزات سخت افزاری لازم به منظور مکانیزاسیون کامل نقاط مبادله پستی توسط حوزه فناوری، افزود: در شرایط جدید شرکت و حرکت به سمت پیاده سازی ستاپ، ایجاد یکپارچگی بین نرم افزار‌ها و توسعه سامانه¬‌های نرم ¬افزاری از مهمترین اقدامات این حوزه به شمار می‌آید.

مدیرکل توسعه زیرساخت و امنیت شبکه نیز در این نشست ضمن ارائه گزارش اقدامات و برنامه‌های زیرساختی، امنیت شبکه و توسعه سرویس‌های الکترونیکی بر تعریف تمامی طرح‌ها و پروژه‌های نگهداری، پشتیبانی و توسعه حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در قالب پروژه‌های طرح تحول دیجیتال (ستاپ) تاکید کرد.

علی افتخاری افزود: اجرای پروژه‌های مدیریت یکپارچگی در توسعه نرم افزار‌ها و یکپارچگی نرم افزار‌های موجود و همچنین تجمیع قرارداد‌های این حوزه از مهمترین اقداماتی است که امسال اجرا شد.

در پایان، مدیرعامل با اعطای لوح تقدیر به معاون فناوری و مدیران این حوزه، از تلاش‌ها و زحمات آن‌ها قدردانی کرد.

برچسب‌ها : ،

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : خبر ویژه،فناوری اطلاعات

آخرین اخبار

فهرست