جدیدترین گوشی شیائومی به اندروید ۱۰ مجهز می‌شود

به گزارش داتیکا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جدیدترین نسخه سیستم‌عامل اندروید به چند گوشی خاص رسیده است و اکنون نسخه بتای آن روزهای پایانی خود را به سر می‌برد. این پلتفرم جدید بسیاری از نقص‌های گذشته را جبران کرده و آمده است تا بتواند تجربه کاربری بسیار بهتری را به کاربران خود ارائه دهد. اکنون یکی دیگر از گوشی‌های شرکت‌های چینی قرار است به این سیستم‌عامل مجهز شود.

گوشی Mi 8 شیائومی جدیدترین دستگاهی است که خود را برای دریافت آخرین نسخه اندروید آماده می‌کند. این بروزرسانی اکنون در حال رسیدن به مدل‌های مختلف جهانی Mi 8 است و MIUI 11.0.1.0 QEAMIXM شماره ساخت آن است. این بروزرسانی جدید با حجم ۱.۹ گیگابایت عرضه می‌شود و پچ امنیتی دسامبر را نیز به همراه دارد.

مجهز شدن شیائومی Mi 8 به اندروید ۱۰

کاربران این گوشی در حال بدست آوردن تمامی ویژگی‌های معمول اندروید ۱۰ مانند حفظ حریم خصوصی بهتر، کنترل موقعیت مکانی دقیقتر و حالت تاریک پیشرفته در سطح تمام سیستم هستند. علاوه بر این، کاربران همچنین می‌توانند از MIUI 11 بازسازی شده که دارای تصاویر داخلی، صدا‌ها و بهبود پایداری سیستم است، لذت ببرند.

مجهز شدن شیائومی Mi 8 به اندروید ۱۰

فهرست تغییرات کامل را در ادامه مشاهده کنید:

بروزرسانی در بخش سیستم

پس از نصب بروزرسانی اندروید ۱۰ رابط کاربری MIUI پایدارتری روی گوشی خواهد بود. همچنین بروزرسانی امنیتی که در اندروید ۱۰ وجود دارد تا دسامبر ۲۰۱۹ بروز می‌شود. در بخش امنیت دستگاه نیز شاهد بهبود سیستم قفل صفحه، نوار وضعیت، Notification Shade هستیم. البته با این بروزرسانی چند مشکل قبلی نیز رفع شده است که از آن‌ها می‌توان به مکان تنظیم اعلان در Notification Shade اشاره کرد که در بعضی موارد باز نمی‌شد. مشکل دوم نیز آن بود که در بعضی موارد کاربر نمی‌توانست Notification Shade را باز کند.

بروزرسانی بخش امنیتی

در این بروزرسانی در بخش امنیت دستگاه اتفاق تازه‌ای رخ داده و آن بهینه سازی نماد امنیت پرداخت محلی برای هند است. این امر موجب شده امنیت این گوشی بالا رود.

برچسب‌ها : ،

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی،موبایل و تبلت

آخرین اخبار

فهرست