اخبار عمومی

این ساعت یک میلیون دلاری از شهاب‌سنگ ساخته شده است

یک شرکت ساعت‌سازی برجسته اقدام به ساخت یک ساعت لوکس از یک سیارک کرده است.

داتیکا- ساعت‌های لوکس همیشه با ایده‌های نوآورانه همراه نیستند. شرکت گرکو ژنو(Greco-Genève) ساعت‌ساز برجسته‌ای است که مرزهای لوکس بودن را درمی‌نوردد و اکنون با آخرین ساخته‌اش که ساعت سیارکی نام دارد، توجه علاقه‌مندان را به خود جلب کرده است.

به نقل از آی‌ای، چیزی که این ساعت را از بقیه ساعت‌ها متمایز می‌کند، فقط برچسب قیمت ۱.۱ میلیون دلاری آن نیست، بلکه داستانی است که این ساعت را به یک سیارک برخورد کرده با زمین وصل می‌کند.

در واقع این ساعت از یک شهاب‌سنگ که از کمربند سیارکی جدا شده و در آرژانتین فرود آمده، ساخته شده است.

شرکت Greco-Geneve می‌گوید ساعت سیارکی آن گواهی بر هنر پیشروی آن‌ است. این ساعت مظهر ذات جذاب آسمانی است که از تصورات مرسوم تجملی عبور کرده است.

این ساعت از یک شهاب‌سنگ متعلق به کمربند سیارک‌ها ساخته شده است. شهاب‌سنگ‌ها به اجرامی بی‌انتها می‌مانند که نمی‌دانیم چه زمانی تسلیم جاذبه زمین می‌شوند.

استفان گرکو، طراح این ساعت در آزمایشگاه تحقیق و توسعه خود، یکی از شگفت‌انگیزترین ویژگی‌ها را برای دنیای ساعت‌ها به ارمغان آورد و این ساعت را فلورسنت کرد تا زیر نور فرابنفش به معنای کامل خود دست یابد.

حروف و اشکال حک شده روی قاب پس‌زمینه ساخته شده از طلای سفید این ساعت اشاره‌ای به فیلم Predator دارد که در آن موجودی وحشتناک از یک کهکشان دور با برنامه‌ریزی ساعت خود که با این متون مرموز مزین شده است، نابود می‌شود.

شرکت Greco-Geneve با الهام از این ساعت رمزآلود که توسط آن بیگانه در فیلم استفاده می‌شود، عناصری عرفانی و علمی و تخیلی را به طور یکپارچه در طراحی خود ادغام کرده است که تخیل کارشناسان ساعت در سراسر جهان را مجذوب خود می‌کند.

تصاویری که به تازگی از این ساعت در اینستاگرام منتشر شده، با واکنش‌های متعددی روبرو شده است. برخی از آن استقبال کردند و برخی دیگر این ساعت سیارکی را نماد اسراف و تجمل‌گرایی دانستند و برخی نیز حتی آن را به سخره گرفتند و آن را هدر دادن یک سیارک نامیدند.

برچسب‌ها : ،،

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی

آخرین اخبار

فهرست