دستگاه ماساژور دست گیمر Bauhutte رونمایی شد

شرکت ژاپنی Bauhutte موفق به طراحی و تولید محصولی ویژه برای طرفداران بازی‌های ویدئویی شده که قادر است دست‌های گیمرها را ماساژ دهد. این دستگاه که تحت عنوان ماساژور دست و با نام MSG-۰۱H-BK شناخته می‌شود، به گونه‌ای طراحی شده که می‌توان هر دو دست را با آن ماساژ داد، اما در هر بار، تنها یک دست درون این دستگاه قرار می‌گیرد.

به گزارش داتیکا به نقل از آی تی ایران، این ماساژور از ۱۵ لایه ایربگ برای هر انگشت و صفحه شیاتسو برای ماساژ کف دست تشکیل شده است. کاربران MSG-۰۱H-BK دو گزینه پیش‌رو خواهند داشت: حالت شیاتسو برای ماساژ کل دست و حالت دوم که برای حرکات کششی ویژه انگشتان استفاده می‌شود. گزینه‌هایی نیز برای تعیین شدت ماساژ برای این دستگاه طراحی شده و کاربران می‌توانند با انتخاب گزینه گرم کردن دست نیز به تسهیل گردش خون کمک کنند. کل فرآیند ماساژ حدود ۱۰ دقیقه طول خواهد کشید و دستگاه به صورت خودکار و پس از گذشت این مدت زمان، خاموش می‌شود.

شرکت Bauhutte به گیمرها توصیه می‌کند تا قبل از شروع بازی، با کمک این دستگاه، دست‌های خود را ماساژ دهند تا بتوانند انگشتان خود را گرم کنند. همچنین این شرکت، استفاده از ‌MSG-۰۱H-BK، در موقع استراحت یا پس از اجرای بازی را نیز توصیه کرده است.

اگرچه شاید به اعتقاد برخی کاربران، چنین محصولی چندان کاربردی به نظر نرسد اما بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای برای بهبود گردش خون، جذب رطوبت و کار بهتر با دکمه دسته‌های بازی، دست‌های خود را با استفاده از گرم‌کن‌هایی خاصی که برای این منظور طراحی شده، بین ست‌ها و دورهای بازی گرم می‌کنند. حتی برخی از سازمان‌هایی که در حوزه بازی فعالیت دارند، ماساژورهایی را برای ارتقای عملکرد بازیکنان خود استخدام می‌کنند. البته حضور Bauhutte در عرصه گیمینگ چندان هم جدید نیست و این شرکت در سال گذشته، از محصولی جدید در قالب تخت بازی رونمایی کرد که کاربر می‌توانست روی آن دراز بکشد و تجربه راحت و متفاوتی از اجرای بازی‌ها را احساس کند.

به گفته این شرکت، ماساژور دست MSG-۰۱H-BK تنها در ژاپن عرضه می‌شود و قیمت آن نیز حدود ۱۵۰ دلار تعیین شده است. هنوز زمان دقیقی برای عرضه این محصول اعلام نشده است.

مطالب مرتبط

آخرین مطالب : اخبار عمومی،لبه دانش

آخرین اخبار

فهرست