اخبار عمومی

وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات برنامه های خود را اعلام کرد

عیسی زارع پور وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم برنامه های خود را برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد.

به گزارش داتیکا به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات رئوس برنامه‌های خود را در ۸بند برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد.

زارع پور چشم انداز خود در این حوزه را استفاده حداکثری از فناوری اطلاعات و ارتباطات و ظرفیت های فضای مجازی برای رسیدن به ایرانی هوشمند در تراز انقلاب اسلامی در افق ۱۴۰۴ عنوان کرد.

وزیر پیشنهادی ارتباطات، این چشم انداز را با رویکرد ایجاد شفافیت، مبارزه با فساد، ارتقای کارآمدی و بسط عدالت از طریق خدمات هوشمند، تامین و تسهیل ارتباطات فراگیر، ارائه سرویس های محتوای داخلی، ایجاد و توسعه زیرساخت امن و پایدار در تمامی ارکان دولت و جامعه، تمدن سازی در فضای مجازی و ارتقای جایگاه اقتصاد دیجیتال به عنوان پیشروان و موتور محرک پیشرفت همه جانبه با در نظر گرفتن ارزش های اسلامی، ایرانی مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و در چارچوب سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد.

وی در این برنامه با برشمردن چالش‌ها و مسائل هر حوزه، راهبردها و رئوس برنامه‌های خود در هر حوزه را ارائه کرده است.

زارع پور در این برنامه، حکمرانی دیجیتال و تعاملات بین‌المللی، شبکه ملی اطلاعات و توسعه پایدار زیرساخت های ارتباطی، دولت هوشمند و تحول دیجیتال، تنظیم مقررات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقتصاد دیجیتال،حفظ حریم خصوصی و امنیت فضای تبادل اطلاعات، شتابدهی رشد صنعت فضایی و خدمات پستی و مالی را از موضوعات مهم این حوزه عنوان کرده است.

متن کامل برنامه‌های عیسی زارع‌پور، وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم را از اینجا بخوانید.

 

برچسب‌ها :

مطالب مرتبط

کام تلخ کاربران اینترنت

وزارت ارتباطات کارنامه عملکرد یک‌ساله خود را منتشر و در حالی بر دستاوردهایش تاکید کرد که کاربران…

ماموریت‌های ویژه رئیس جدید

وزیر ارتباطات سه ماموریت «ارتقاء جایگاه سازمان در تنظیم‌گری ارتباطات و فناوری اطلاعات»، برنامه‌ریزی و پیگیری تحقق سیاست…
آخرین مطالب : اخبار عمومی

آخرین اخبار

فهرست